Wi-Fi роутер – це бездротовий маршрутизатор, який використовується для того, щоб об’єднувати комп’ютери, мобільні пристрої, планшети в локальну мережу і надавати їм доступ в Інтернет по Wi-Fi.

wifii

Різноманітність моделей і виробників не дозволяє написати єдині правила по налаштуванню роутера, тому ми спробуємо описати настройку Wi-Fi роутера в загальних рисах.

Підключити роутер в електричну мережу
Підключити мережевий кабель провайдера в гніздо WAN (Internet) роутера.
Гнізда, як правило, розташовуються позаду роутера і мають свої підписи (WAN, LAN1, LAN2 і т.д.)
З’єднати роутер за допомогою спеціального кабелю (патчкорду) з комп’ютером.
Патчкорд, як правило, завжди додається до роутера. Для цього необхідно один кінець кабелю увіткнути в одне з гнізд LAN (Ethernet) роутера, а інший в мережеву карту комп’ютера або ноутбука.
Зайти в панель управління роутером.
Всі роутери, як правило, мають панель управління з графічним інтерфейсом. У будь то моделях до неї можна підключитися через браузер, в яких то через ПО роутера поставляється на компакт диску. Більш детальну інформацію про підключення до панелі управління вашого роутера читайте в поданій до роутера документації.
Налаштування Ethetnet з’єднання (Проводове підключення).
Якщо Ви придбали новий роутер, то Ethernet з’єднання, як правило, налаштовувати не треба. В іншому випадку, в панелі управління знаходите налаштування Інтернет з’єднання (WAN, WAN Setting) і ставите в пункті тип підключення (WAN Type, Connection Type) отримати IP автоматично (DHCP, Dynamic IP). Після цього обов’язково натисніть Зберегти (Save).
Налаштування Wi-Fi з’єднання (Бездротове підключення).
Для настройки Wi-Fi з’єднання в панелі управління роутером перейдіть у вкладку налаштування (установка) бездротової мережі (Wireless, setting Wireless). Встановіть назву бездротової мережі (SSID) латинськими літерами, виберіть тип шифрування (Security Level, Security mode, Encryption) WPA або WPA2, встановіть пароль (ключ, Network key). Натисніть Зберегти (Save).

Базова настройка роутера завершена.

Налаштування роутерів Tp-Link

Налаштування роутера D-LINK DIR-300 / A / C1

Налаштування маршрутизатора Tenda

Налаштування роутера Netis на прикладі Netis WF2411

Налаштування роутера Xiaomi на прикладі Mi Router

Якщо у Вас не виходить самостійно налаштувати Wi-Fi роутер, то Ви можете звернутися в нашу компанію по телефону (05444) 2-42-92.