white_rabbitЗовнішній IP – це реальний статичний IP-адресу дозволяє ідентифікувати Ваш комп’ютер в мережі Інтернет.

Переваги зовнішнього IP-адреси:

простота скачування
Багато файлообмінні сайти мають обмеження на одночасне викачування файлів з однієї IP-адреси, в зв’язку з цим, доцільно використовувати зовнішній IP, де ваш реальний IP-адресу стає унікальним в мережі Інтернет і знімає дані органиченно.
Простота управління комп’ютером
Наявність зовнішнього IP дозволяє використовувати свій комп’ютер, як майданчик для власного сайту або FTP сервера. Відкриває можливість віддаленого доступу до комп’ютера по протоколу RDP (віддалений робочий стіл).
ігри
Зовнішній IP-адреса знижує ймовірність блокування вашого IP з вини інших гравців. Надає можливість створення власних ігрових серверів, доступних для всіх користувачів мережі Інтернет.
стабільність
Зовнішній IP забезпечує незалежність від роботи NAT-серверів провайдера, здійснює правильну ідентифікацію в мережі. Підвищує стабільність і організовує швидший доступ до звичних сервісів в мережі.

 

Примітка:

Використовуючи зовнішній IP-адреса, Ви повинні пам’ятати про підвищені заходи безпеки і представляти можливі ризики. Ми настійно рекомендується виконати кілька нескладних підготовчих заходів:

Встановити і правильно налаштувати персональний брандмауер (firewall). Не слід довіряти брандмауера, що входить в поставку операційної системи.
Вимкнути всі непотрібні / невикористовувані сервіси на комп’ютері (наприклад, IIS – Internet Information Server, Remote Registry Service).

Якщо передбачається надавати ресурси комп’ютера в спільне використання іншим користувачам по протоколу SMB (Server Message Block), необхідно налаштувати спільне використання ресурсів в мережі Microsoft відповідно до документацією на встановлену у вас версію Windows і дозволити в правилах брандмауера вхідні з’єднання за вказаними портам з ip- адрес легальних клієнтів. В іншому випадку рекомендується вимкнути «підтримку Netbios через TCP / IP» і заблокувати в брандмауері вхідні з’єднання за наступними портам:

UDP 137, 138 і TCP 139 (SMB over NetBIOS).
TCP 445 (SMB over TCP).
Встановити і налаштувати антивірусне програмне забезпечення, регулярно оновлювати базу вірусів.
Регулярно встановлювати нові функції та пакети виправлень операційної системи.